Розмістити подію →
‹ 
 ›
Сьогодні 10 серпня 2022 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Свята та розвагиКиївська обл., с. Копачів

Під Києвом відкриють таємницю Чингізхана

18–19 липня 2020
Під Києвом відкриють таємницю Чингізхана

18 і 19 липня Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує на тур вихідного дня "Загадка Чингізхана". Гостей чекають кінно-трюкові виступи, прогулянки на конях, смачні страви з багаття, екстремальні атракціони, музеї, експозиції... І все це у справжньому, живому середньовічному місті!
Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.
Увійшовши у ворота Князівства, гості здійснять подорож у часі на тисячу років, у добу Київської Русі. Адже в «Парку Київська Русь» на основі знань сучасної науки в реальному розмірі відтворюється Київ V-ХІІІ століть, а також відтворюється атмосфера і дух історичного серця нашої Батьківщини.
Гості Древнього Києва побачать такі шедеври середньовічного дерев'яного зодчества, як монументальна оборонна споруда «Заборола» (довжиною близько 300 метрів), Михайлівські ворота (висотою 21 метр), князівські тереми та трибуни, сторожові вежі, садиби киян X-XIІ століть. Тільки тут можна побачити унікальну відтворену Василівську церкву Х століття, єдине в Україні діюче величезне облогове знаряддя – требушет, корабель древніх вікінгів і навіть середньовічну катівню.
У Древньому Києві на гостей чекає знайомство з унікальними кіньми рідкісних історичних порід, зібраних з усього світу в Княжій стайні. Представників деяких порід в Україні більше ніде не побачити, адже їх було завезено в нашу країну в єдиному екземплярі. Кожен гість може підійти до коней, погладити їх, сфотографуватися і проїхатися на них верхи або в екіпажі.
Приємним сюрпризом для гостей 18 і 19 липня стануть змагання з верхової стрільби з лука. Змагання пройдуть в форматах одиночних заїздів і масової атаки. Досвідчені кінні каскадери змагатимуться у влучності стрільби з традиційного (історичного) луку верхи на коні на повному скаку. Це неймовірно складне завдання для учасників змагань, але, в той же час, азартне і захоплююче видовище для глядачів!
До речі, в Князівстві можна і самому освоїти стародавнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школи кінних лучників «Князь Володимир». Стати її учнем дуже просто: потрібно звернутися до організаторів у Древньому Києві або зв'язатися за тел. (044) 461-99-37 та (050) 385-20-35. І вже з першого заняття ви почнете опановувати мистецтво управління конем і влучної стрільби з лука. Долучіться до бойовим традицій наших пращурів!
У Князівстві кожен відчує себе повноправним мешканцем Київської Русі. Тут можна прогулятися стародавніми вуличками, покататися на конях, скуштувати смачних напоїв та страв з багаття, постріляти з лука, викарбувати монету. Завітавши до Волхвині відвідувачі зможуть дізнатися про найпотаємніше і скуштувати трав'яних чаїв за стародавніми рецептами. А потім - зайти до середньовічної крамниці та обрати на пам'ять оригінальний сувенір ручної роботи. Любителі екстриму отримають потужний заряд адреналіну від канатного спуску «Політайло» з маршрутами різної складності та швидкісної гірки «Змій Горинич».
Бажаючі продовжити відпочинок можуть залишитися на ніч у будинку готельного типу «4 кімнати», в хостелі, в унікальних кімнатах середньовічного антуражу або в кемпінгу (зі своїм наметом) на території Парку (за умови попереднього бронювання).
Древній Київ розташований у 45 хвилинах їзди від Києва сучасного – в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.
Дістатися можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» в розділі «Контакти».
• В програмі можливі зміни.
Ціна квитка: повний квиток для дорослого -200 грн., для пенсіонерів і студентів - 150 грн., для дітей шкільного віку - 80 грн., дошкільнятам – безкошковно.
Детальніше на сайті www.parkkyivrus.com

Адреса: с. Копачів, Обухівський р-н, Київська обл.
Телефон: +38 (044) 461-99-37, +38 (050) 385-20-35
Сайт: www.parkkyivrus.com
Ел. пошта: info@parkkyivrus.com


вгору