Розмістити подію →
Сьогодні 1 грудня 2023 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Свята та розвагиКиївська обл., с. Копачів

На Київщині покажуть рідкісних стародавніх коней

2–3 жовтня 2021
На Київщині покажуть рідкісних стародавніх коней

2 і 3 жовтня Древній Київ Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує здійснити захоплюючу подорож у часи Київської Русі та познайомитися з кіньми рідкісних стародавніх порід. На гостей чекає цікава програма з кінно-трюковими виступами, давньослов’янськими розвагами, а також смачні страви з багаття, експозиції, екстремальні атракціони ... І все це в справжньому, живому середньовічному місті!
Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.
За вікном - розпал осені. Літня спека давно пройшла, а до зимових холодів далеко. Значить, саме час виїхати на природу, подалі від галасливого запорошеного міста, і провести вихідні на свіжому повітрі, в екологічно чистому місці, оточеному лісами.
У 45 хвилинах їзди від Києва розташований «Парк Київська Русь» - найбільший історико-туристичний комплекс України, що представляє собою повно масштабне середньовічне місто. Тут, на території понад 20 га, на основі сучасних наукових знань, у реальних розмірах відтворюється Древній Київ V-XIII століть в межах його історичного центру, відомого як Дитинець Києва або Град Володимира. У Князівстві відтворені шедеври середньовічного дерев'яного зодчества: монументальна оборонна споруда «Заборола» (довжиною 300 метрів), Михайлівські ворота (висотою 21 метр), князівські тереми та трибуни, садиби киян Х-ХII століть, дерев'яна Василівська церква Х століття. На території комплексу можна побачити унікальні експозиції: човен древніх вікінгів, величезні діючі облогові знаряддя требушети та навіть середньовічну катівню.
Але Древній Київ - це не звичайний музей під відкритим небом, а справжнє, живе середньовічне місто. Тут можна дізнатися, яким насправді було життя за часів Київської Русі. У Древньому Києві гості прогуляються вуличками міста Х століття, затамувавши подих від величної архітектури, зустрінуть середньовічних мешканців у автентичних нарядах і самі приміряють історичні костюми та обладунки, сядуть у сідло бойового коня. Тут на кожного чекають власні історичні відкриття!
2 і 3 жовтня розважальна програма буде присвячена коням рідкісних історичних порід, зібраних з усього світу в Княжій стайні. Мешканці Древнього Києва повідають гостям про походження порід, їх особливості. До коней можна буде підійти, погладити їх, сфотографуватися і навіть здійснити прогулянку верхи або в екіпажі.
Ці прекрасні скакуни, звичайно, в тандемі з досвідченими акторами-каскадерами кінно-трюкового театру Древнього Києва, продемонструють свої вміння і вразять глядачів бездоганним виконанням трюків під час показових виступів із давніх бойових мистецтв.
Також на гостей чекає безліч цікавих і пізнавальних розваг. Це і традиційні давньослов'янські забави, і веселі ігри та конкурси, цікаві та пізнавальні як для дітей, так і для дорослих, і танцювальні флеш-моби та майстер-класи. Відвідувачі Князівства зможуть не тільки спостерігати за уявленнями, а й самі взяти участь у веселощах.
У Древньому Києві відроджуються традиційні для України стародавні кінні бойові мистецтва: гарцюванні (джигітовка) і верхова стрільба з лука. Всі бажаючі можуть самі опанувати стародавнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школи кінних лучників «Князь Володимир». Стати її учнем дуже просто: потрібно звернутися до організаторів у Древньому Києві або зв'язатися за тел. (050) 385-06-14 та (050) 385-20-35. І вже з першого заняття ви почнете осягати мистецтво управління конем і влучної стрільби з лука. Долучіться до бойових традицій наших пращурів!
У Древньому Києві кожен відчує себе повноправним мешканцем середньовічного міста! Постріляти з лука та покидати ножі можна в середньовічному тирі, а на монетному дворі - викарбувати монету «на щастя» за середньовічною технологією. У Княжій костюмерній можна вдягнути вбрання і амуніцію часів Київської Русі та влаштувати незабутню фотосесію для соц.мереж. В гостях у знахарки-волхвині за чашкою трав'яного чаю можна доторкнутися до древніх таємних знань. Любителів екстриму потішать швидкісна гірка «Змій Горинич» і зіп-лайн «Полетайло» з маршрутами різної складності та протяжності.
На Середньовічній кухні можна підкріпитися смачними стравами, приготованими на вогнищах.
Бажаючі продовжити відпочинок можуть залишитися на ніч (за попереднього бронювання).
 В програмі можливі зміни.
Древній Київ розташований в 45 хвилинах їзди від Києва сучасного - в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.
Доїхати можна на власному автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» у розділі «Контакти».
Ціна квитка: повний квиток для дорослого - 200 грн., для пенсіонерів і студентів - 150 грн., для дітей шкільного віку - 80 грн., для дошкільнят - безкоштовно.
Детальніше на сайті www.parkkyivrus.com

Адреса: с. Копачів, Обухівський р-н, Київська обл.
Телефон: +38 (044) 461-99-37, +38 (050) 385-20-35
Сайт: www.parkkyivrus.com
Ел. пошта: info@parkkyivrus.com


вгору