Розмістити подію →
Сьогодні 4 лютого 2023 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Свята та розвагиКиївська обл., с. Копачів

Під Києвом пройдуть Андріївські вечорниці

11–12 грудня 2021
Під Києвом пройдуть Андріївські вечорниці

11 та 12 грудня Древній Київ Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує приєднатися до захоплюючих Андріївських вечорниць у чарівній атмосфері Середньовіччя. Гарячі напої та смачні страви з багаття, стародавні обряди та розваги, прогулянки на конях чекають на гостей у справжньому, живому середньовічному місті.
Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.
У Князівстві на території понад 20 га, на основі знань сучасної науки, відтворюється Київ V-XIII століть у повному масштабі, а також тут відроджуються атмосфера і дух Київської Русі. У Князівстві відтворені унікальні шедеври дерев'яного середньовічного зодчества. Тільки тут можна побачити монументальну оборонну споруду «Заборола» (довжиною близько 300 метрів), Михайлівські ворота (заввишки 21 метр), садиби киян Х-ХІІ століть, князівські тереми та трибуни, сторожові вежі, діючу відтворену дерев'яну Василівську церкву Х століття. Також на відвідувачів чекають унікальні історичні експозиції з облоговими знаряддями, відтвореною бойовою турою Х століття і навіть середньовічна катівня.
Здавна в Україні шанували святого апостола Андрія Первозванного. Ще з часів Київської Русі 13 грудня відзначається Андріїв день, що і в наш час вважається найважливішим передноворічним святом.
За стародавніми традиціями в День Андрія Первозванного влаштовували Андріївські вечорниці, молодь збиралася разом, веселилася і влаштовувала ворожіння.
11 та 12 грудня мешканці Древнього Києва запрошують на Андріївські вечорниці. Гостей князівства запросять приєднатися до цікавих і стародавніх обрядів, які сягають своїм корінням далеких дохристиянських часів. Також гості зможуть взяти участь у веселих розвагах: давньослов'янських іграх, квестах, танцювальних флеш-мобах і запальних слов'янських хороводах.
Справжнє диво, яке можна побачити лише у Древньому Києві – унікальні коні рідкісних стародавніх порід, що зібрані із різних куточків світу у Княжій стайні. Від досвідчених коневодів гості зможуть дізнатися про походження порід і їх особливості. Кожен зможе підійти до коней, погладити та покататися на них верхи або в екіпажі.
11 та 12 грудня ці прекрасні тварини покажуть свої вміння. У тандемі з досвідченими каскадерами – акторами кінно-трюкового театру, вони здивують глядачів своєю грацією та злагодженістю дій у кінній стройовій підготовці. А князівська дружина влаштує показові виступи з володіння середньовічною зброєю.
У Князівстві кожен почуватиметься повноправним мешканцем Київської Русі. Тут можна прогулятися вуличками середньовічного міста, затамувавши подих від відтворених шедеврів середньовічного зодчества, відвідати садиби містян Х століття та історичні експозиції, постріляти з лука в середньовічному тирі, викарбувати монету «на щастя» за давньою технологією. У гостях у знахарки-волхвині за чашкою трав'яного чаю можна доторкнутися до стародавніх таємних знань. Любителів екстріму потішать швидкісна гірка «Змій Горинич» та канатний спуск «Політайло» з маршрутами різної складності та протяжності.
Княжі кухарі порадують смачними стравами, приготовленими на багаттях.
Бажаючі продовжити відпочинок можуть залишитись на ніч у комфортабельних кімнатах (за умови попереднього бронювання).
 У програмі можливі зміни.
Древній Київ розташований за 45 хвилин їзди від Києва сучасного – у Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.
Доїхати можна своїм авто або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті "Обухівтранс" або на сайті "Парк Київська Русь" в розділі "Контакти".
Ціна квитка: повний квиток для дорослого – 200 грн., для пенсіонерів та студентів – 150 грн., для дітей шкільного віку – 80 грн., для дошкільнят – безкоштовно.
Докладніше на сайті www.parkkyivrus.com

Адреса: с. Копачів, Обухівський р-н, Київська обл.
Телефон: +38 (044) 461-99-37, +38 (050) 385-20-35
Сайт: www.parkkyivrus.com
Ел. пошта: info@parkkyivrus.com


вгору