Розмістити подію →
‹ 
 ›
Сьогодні 12 квітня 2021 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Мистецькі виставкиКиївська обл., Київ

Відкриття незвичайної виставки "Чорним по білому"

20 листопада – 9 грудня 2018
Відкриття незвичайної виставки "Чорним по білому"

З 20 листопада по 9 грудня у центрі сучасного мистецтва "Білий Світ" проходитиме виставка "Чорним по білому" від художників Владислава Кришовського та Владислава Шерешевського.

Двоє митців вперше зустрілися на пленері влітку 2016 року, коли, не зговорюючись, малювали Тараса Шевченка. Вони подивились на творчий доробок одне одного і стало зрозуміло, що їхня спільна виставка – це лише питання часу. Гаразд, цей час настав саме зараз.
Назва виставки працює на двох рівнях. По-перше, вона буквально передає зміст робіт – чорні чорнила на білому папері в графіці Кришовського, світлий фон і темні фарби в живописі Шерешевського (обидва є і живописцями, і графіками, але цього разу вони вирішили розділити сфери впливу). По-друге, галерея «Білий Світ» влаштовує виставку художників, які вміють жартувати по-чорному і писати по-білому.
Нині глядачеві доведеться вирішувати – страшно йому, чи смішно? Чого більше в роботах Влада К. та Слави Ш. – жартів «на межі» від найліпших друзів чи переляку від неясного силуету, що привидівся вночі у дзеркалі?
Творчість авторів виставки об'єднана любов’ю до фігуративу – до образів людей і тварин, до яскравих предметів, що мають власний характер. Роботи обох художників містять текст – влучні, уїдливі фрази-«пасхалки» Шерешевського і неможливо заплутаний для здивованого глядача псевдотекст Кришовського. Але головна схожість двох Владиславів – не візуальна чи смислова, а емоційна. Це наївність, що прикриває хуліганство, і витівки внутрішньої дитини з максимально серйозним обличчям. На їхню думку, картина закінчена, коли викликає у автора гомеричний регіт.

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1903123179776374/
Сторінка галереї "Білий Світ": https://www.facebook.com/whitewworld

Відкриття виставки відбудеться 20 листопада о 19:00
Експозиція триватиме до 9 грудня
Розклад роботи галереї:
Вт-нд – 11:00-19:00; пн – вихідний
Вхід вільний

Центр Сучасного Мистецтва "Білий Світ"
(Київ, вул. Пушкінська, 21а, www.whiteworld.net)

Хто: українські художники

Де: Білий Світ, Центр сучасного мистецтва

Коли: 20 листопада о 19:00

Адреса: вул. Пушкінська, 21 а, Київ
Телефон: 0936902678
Сайт: www.whiteworld.net
Ел. пошта: whiteworld0002@gmail.com


вгору