Розмістити подію →
Сьогодні 2 квітня 2023 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Художні галереї та виставкиХмельницька обл., Хмельницький

Жи.Zа межами підсвідомості

7–30 березня 2019
Жи.Zа межами підсвідомості

Виставковий проект молодої київської художниці Полина Щербина (Polina Shcherbyna) у галереї сучасного мистецтва MASLO є першим персональним висловлюванням авторки у форматі цілісної експозиції. Закінчивши Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури (Київ), художниця продовжує творчі експерименти у таких традиційних медіа, як живопис та графіка, паралельно працюючи із фотографією та інсталяцією.
Експозиція «Жи.Za» виходить із тісної співпраці галереї та авторки, що брала у 2018 році участь в резиденції MASLO. Відтак, проект є результатом послідовної та довготривалої взаємодії.
«Наскільки реальна ця мить? І, чи насправді ви знаходитесь там, де думаєте?», — ставить ці та інші подібні питання Поліна Щербина та продовжує — «Як саме ми сприймаємо світ навколо - хто вирішує: що у ньому реальність, а що вигадане?». Переходячи на термінологію психоаналізу Жака Лакана, легендарного учня та послідовника Фройда, припасуємо тези художниці до двох важливих понять: «реальність» та «реальне». Ці спільнокореневі слова відрізняються між собою тим, що на відміну від реальності, «реальне», за Лаканом — це те, що виникає із Нічого. Іншими словами, «реальне» — це первісно неможливий досвід людини, щось, до чого неможливо дотягтись. Дещо спрощуючи, мова про те — чого не існує у реальності. Однак, трапляється, що реальне стає настільки потужним та масштабним, що затуляє собою реальність. Проект Поліни Щербини досліджує ці межі, пропонує сценарії розгортання реального та кружляє навколо перманентної боротьби цих двох світів.

Хто: Поліна Щербина

Де: Арт- центр MASLO

Коли: 7 березня о 18:30

Адреса: Староконстянтинвське шосе 20/3
Телефон: -099 510 58 88
Ел. пошта: maslogallery@gmail.com


вгору