Розмістити подію →
Сьогодні 3 серпня 2021 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

МузеїКиївська обл., Київ

Лотос. Майстер-клас із китайського живопису

10 липня 2021
Лотос. Майстер-клас із китайського живопису

10 липня в Музеї української діаспори відбудеться майстер-клас із класичного китайського живопису від художниці Чі Шаотін. Темою заняття стане написання композиції «Лотос» в традиційному китайському живописному стилі Се І (вираження ідеї).
Протягом двох годин майстер-класу учасники створять на проклеєному рисовому папері композицію з лотосом – квіткою, що символізує в Піднебесній чистоту, мир і гармонію. Зароджуючись у болотистій мутній воді, лотос з’являється на світ незаплямованим й завжди повертається до сонця. Сьогодні цю рослину активно використовують у китайській кухні та медицині, а з початком її цвітіння асоціюють початок літа в Піднебесній.
На майстер-класі учасники ознайомляться з історією китайського живопису, дізнаються про його види та жанри, особливості використовуваних інструментів та матеріалів. Чі Шаотін навчить кожного володіти пензлем, виконувати лінії різної довжини та ширини, писати сухим та вологим пензлем, гармонійно поєднувати відтінки, а також розповість багато цікавого про культуру, естетичні й філософські основи Піднебесної.
По закінченню майстер-класу кожен матиме оформлену в паспорту завершену композицію «Лотос».
Дата: 10 липня 2021.
Час: 12.00-14.00.
Вартість: 400 грн. з учасника.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Всі учасники майстер-класу протягом заняття мають бути в масках. Кількість учасників обмежена – 10 осіб. Матеріали для участі входять у вартість, тож необхідно попередньо зареєструватися: 0636598193 (Чі Шаотін).

Адреса: вул. Московська, 40-б, Київ
Телефон: 0442806418
Сайт: www.facebook.com/events/1474146446266523
Ел. пошта: museum.diaspora@gmail.com


вгору