Розмістити подію →
Сьогодні 2 липня 2022 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

МузеїКиївська обл., Київ

Хризантема. Майстер-клас із китайського живопису

20 листопада 2021
Хризантема. Майстер-клас із китайського живопису

20 листопада в Музеї української діаспори відбудеться осінній майстер-клас із класичного китайського живопису від художниці Чі Шаотін. Темою заняття стане написання композиції «Хризантема» в традиційному китайському живописному стилі Се І (вираження ідеї).
Протягом двох годин майстер-класу учасники створять на проклеєному рисовому папері композицію з хризантемою – однією з чотирьох благородних рослин Китаю, яка символізує осінь. У культурі Піднебесної ця квітка уособлює досконалість, спокій та достаток, а також бадьорість духу перед прийдешнім зимовим холодом. Хризантема радує людське око навіть тоді, коли всі інші квіти вже давно відцвіли.
На майстер-класі учасники ознайомляться з історією китайського живопису, дізнаються про його види та жанри, особливості використовуваних інструментів та матеріалів. Чі Шаотін навчить кожного володіти пензлем, виконувати лінії різної довжини та ширини, писати сухим та вологим пензлем, гармонійно поєднувати відтінки, а також розповість багато цікавого про культуру, естетичні й філософські основи Піднебесної.
По завершенню майстер-класу кожен матиме оформлену в паспорту завершену композицію «Хризантема».
Дата: 20 листопада 2021.
Час: 13.00–15.00.
Вартість — 400 грн.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Всі учасники майстер-класу повинні мати один із документів (ковід-сертифікат, негативний ПЛР-тест чи експрес-тест на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, документ, що підтверджує одужання від COVID-19), а протягом заняття всі мають дотримуватися маскового режиму. Матеріали для участі входять у вартість, тож необхідно попередньо зареєструватися: 0636598193 (Чі Шаотін).

Адреса: Київ, вул. Московська, 40Б
Телефон: 0442806418
Ел. пошта: museum.diaspora@gmail.com


вгору