Розмістити подію →
Сьогодні 17 січня 2021 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Концерти-шоуКиївська обл.

Всеукраїнський останній дзвоник - 7й Домашній онлайн-концерт

20–23 травня 2020
Всеукраїнський останній дзвоник - 7й Домашній онлайн-концерт

Щорічно в 4 п'ятницю травня по всій Україні відзначали свято "Останнього дзвоника". У 2020му, зі знижкою на карантинні заходи, ці "урочистості" відбудуться в онлайн-форматі. А для того, аби "відвідати" його змогли й працюючі дорослі, початок "лінійки" перенесли на вечір.

Вітатимуть учнів і випускників, батьків і викладачів імениті вокалісти й артисти з різних куточків України та світу в форматі вже 7го "Домашнього онлайн-концерту". "Хедлайнерами" програми стануть SHY й U:LAV, Артем Тіман й Emotion, Катерина Пак й Євген Терещенко .

- Команда проекту підготувала глядачам і глядачкам особливе шоу з приємними сюрпризами - діляться ведучі проекту Олександр Кахай й Юлія Прилуцька, - пісні, танці, вірші, учнівські флешмоби й інтерактиви не залишать нікого байдужими.

Окрім творчості, також на гостей "свята" очікують й практичні поради від профільних спеціалістів щодо того, як зробити прийдешнє літо цікавішим, безпечнішим, креативнішим, смачнішим і здоровішим. Щодо останнього - такий показовий майстер-клас в рамках "концерту" проведе тренер міжнародного рівня Марголін Андрій.

Для повноти й атмосферності заходу, його трансляція відбуватиметься з однієї зі шкіл.

Почнеться "останній дзвоник" у п'ятницю, 22 травня 2020 о 18:00, а його трансляція буде доступною за посиланням https://youtu.be/oyIzwPRspFs

Хто: Олександр Кахай

Де: Україна

Коли: 22 травня 2020 - 18:00

Адреса: онлайн
Телефон: +380969067578
Сайт: youtu.be/oyIzwPRspFs
Ел. пошта: zpfestival@gmail.com

12–15 травня 2020 6й Домашній онлайн-концерт 21 травня – 10 червня 2020 З усього світу / From All Over The World

вгору