Розмістити подію →
Сьогодні 27 вересня 2023 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні
Фестивалі, конкурси, шоуКиївська обл., Київ

XVI церемонія нагородження Фаворитів Року – лідерів рейтингу споживчих уподобань 2018 року

12 червня 2019

Звіт про подію

Відбулася XVI церемонія нагородження переможців рейтингу народних уподобань «Фаворити Успіху»!

Протягом усього 2018 року найкращі торгові марки України вибирали 3 журі: авторитетні галузеві експерти, знаменитості та публічні люди, а також всі небайдужі споживачі, які ділилися своєю думкою й особистим досвідом, рекомендували і вказували свій найкращий вибір на FAVOR.com.ua! Найулюбленіші споживачами бренди країни були представлені публіці у званні Фаворит Успіху – 2018 на шістнадцятому урочистому шоу вручення нагород.

12 червня в Києві відбулася шістнадцята щорічна церемонія нагородження «Фаворитів Успіху». Переможці конкурсу були визначені за підсумками національного дослідження громадських уподобань і були визнані найкращим вибором в своїх категоріях серед асортименту подібних пропозицій. Визначалися переможці дуже просто і прозоро — завдяки анкетуванню галузевих спеціалістів професійного журі (в якому всі експерти представлені організаторами поіменно), паралельно з Інтернет-голосуванням небайдужих споживачів на www.favor.com.ua (в ході якого, до речі, найбільш активні респонденти регулярно заохочуються призами).

Головним дійством заходу стало урочисте вручення медалей «Фаворит Успіху – 2018» представникам понад 100 найбажаніших споживачами та найрекомендованіших експертами брендів українського ринку. Серед продуктів харчування нагородами були відзначені: згущене молоко від Первомайского МКК, майонез і маргарин Щедро, заморожене тісто і напівфабрикати Левада, сосиски і сардельки торгових марок Бащинський і Ятрань, ковбаси М’ясоlove, курячі яйця Ясенсвіт. Також статусу Фаворит Року удостоїлися шоколад у плитці Millenium і снековий бренд Хомка, який було визнано №1 за результатами опитування споживачів у категорії «смажене насіння».

Серед напоїв медаль «Фаворит Успіху» дісталася імпортній алкогольній настоянці Żubrówka, горілці українського виробництва Green Day, а також серії українських вин Villa Krim. Серед безалкогольних напоїв права демонструвати знак «Фаворит Успіху» на етикетці удостоїлися торгові марки Black Energy Drink (енергетичний напій), питна вода Buvette і лінійка вагових чаїв ТМ Світ чаю.

Довіра до продукту з боку лояльних клієнтів і споживачів — обов’язкова складова успіху, тому медаль «Фаворит Успіху», як символ довіри споживачів, особливо цінується виробниками ліків. На 16-й церемонії нагородження Фаворитів року медалі були вручені цілій плеяді фармпрепаратів, що стали №1 у рейтингу своїх категорій безрецептурних лікарських засобів. Медаль отримали продукти від компаній Гріндекс, Софарма, Вішфа, Мові Хелс, Джонсон і Джонсон, Нобель Ілач, Ділео Фарма, Орісіл-Фарм, Євромедекс, Євролек, УФК та інших...

А в сфері краси і здоров'я нагородами були відзначені: мережа салонів лазерної косметології «Люменіс», офтальмологічний центр Batigoz, столичний салон краси Bless Beauty House і постачальник обладнання для лазерної косметології MedicaLaser. Нагороди дісталися і найпопулярнішим споживчим косметичним продуктам: бренду дистриб’юторської косметики Mary Kay та лінійці засобів від випадання волосся «Плацент Формула».

До числа Фаворитів Успіху ввійшли й бренди побутової техніки: пральні машини і духові шафи торгової марки Electrolux, зволожувачі повітря ERGO, обігрівачі UDEN-S.

Другий рік поспіль статус Абсолютного Фаворита серед автозаправних станцій утримує мережа АЗС SOCAR. Також підкреслюють свій статус лідерів ринку улюблені бренди професіоналів у галузі будівництва та ремонту: фарба «Снєжка» і профілі для вікон Rehau.

У номінаціях розділу «Життя міста» нагород удостоїлися: найкращий салон-магазини жіночого одягу VOVK, найбільший в Україні ТРЦ Lavina Mall, магазин подарунків «Презента», мережа пивних пабів від L’Kafa Group “Just Beer Bar”, спеціалізована на тайм-менеджменті тренінгова компанія BogushTime та інші. У сфері фінансових послуг дипломи отримали мережа ломбардів «Благо» і програма швидкого готівкового кредитування Microcredit.

Також до числа компаній, що отримали право використовувати знак «Фаворит Успіху» у своєму маркуванні увійшли й Інтернет-сервіси: купонний сервіс колективних покупок Покупон, найзручніший, на думку респондентів конкурсу, онлайн-сервіс з продажу квитків на автобуси Busfor.ua, погодний інфосервіс Gismeteo. У сфері Інтернет-рітейлу нагородами були відзначені: Інтернет-магазин одягу Answear, ювелірний магазин Gold.ua, магазин біжутерії та прикрас DiaDemaGrand, Інтернет-магазин дитячих товарів Pampik.

«При вивченні уподобань суспільства ми намагаємося охопити всі сфери ринку народного споживання. Це некомерційний рейтинг. Наразі в ньому представлено понад 6 сотень номінацій, в яких всі гравці ринку змагаються на звання найкращого в своїй ринковій ніші, без будь-яких заявок на участь. І відвідавши FAVOR.com.ua можна не тільки проголосувати за свої персональні уподобання, а й побачити всі опубліковані рейтинги у вільному доступі» — зазначив на церемонії нагородження керівник конкурсу Олексій Кузнєцов«Завдяки відкритому рейтингу все очевидно — лідери рейтингу — переможці є в кожній номінації! І сьогодні ми будемо віншувати і аплодувати не просто тим, хто став №1 у своєму напрямку діяльності, завоювавши серця і довіру споживачів, але й побажав поділитися тріумфом зі своїми шанувальниками!».

Нагороду отримали переможці рейтингу в наступних категоріях:

ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ
Бащинський — Абсолютний Фаворит у категорії «Сосиски, сардельки»
Первомайський МКК — Абсолютний Фаворит у категорії «Згущене молоко»
Millennium — Абсолютний Фаворит у категорії «Шоколад у плитці»
Левада — Абсолютний Фаворит у категорії «Заморожені напівфабрикати» (пельмені, вареники, котлети) а також Фаворит Споживачів у категорії «Заморожене тісто»
Щедро — Абсолютний Фаворит у категоріях «Майонез» та «Маргарин»
Ясенсвіт — Абсолютний Фаворит у категорії «Курячі яйця»
Ятрань — Фаворит Експертів у категорії «Сосиски, сардельки»
М’ясоlove — Фаворит Успішних Людей у категорії «Ковбаса»
Хомка — Фаворит Споживачів у категорії «Смажене насіння»

НАПОЇ
Żubrówka Biała — Абсолютний Фаворит у категоріях «Горілка іноземного виробництва»
Żubrówka Bizon Grass — Абсолютний Фаворит у категорії «Алкогольна настоянка»
Світ чаю — Абсолютний Фаворит у категорії «Ваговий чай»
Buvette — Фаворит Експертів у категорії «Питна вода»
Black Energy Drink — Фаворит Експертів у категорії «Енергетичний та функціональний напій»
Villa Krim — Фаворит Успішних Людей у категорії «Вино українського виробництва»
Green Day — Фаворит Успішних Людей у категорії «Горілка українського виробництва»

ЗАСОБИ ОСОБИСТОЇ ГІГІЄНИ
o.b. — Абсолютний Фаворит у категорії «Тампони»

КОСМЕТИКА
Плацент Формула — Абсолютний Фаворит у категорії «Засіб від випадіння волосся»
Mary Kay — Абсолютний Фаворит у категорії «Бренд дистриб’юторської косметики»
Lanier — Фаворит Успішних Людей у категорії «Засіб від випадіння волосся»

ДЕКОРАТИВНА КОСМЕТИКА
Mary Kay — Абсолютний Фаворит у категоріях «Помада», «Пудра», «Рум’яна» та «Тіні для повік» а також Фаворит Експертів у категорії «Лінія засобів для догляду за шкірою рук та нігтів»

ВИРОБИ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
Longevita — Фаворит Експертів у категорії «Інгалятор / небулайзер»

БЕЗРЕЦЕПТУРНІ ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ
Темпалгін — Абсолютний Фаворит у категоріях «Знеболюючий та протизапальний препарат»
Карсил — Абсолютний Фаворит у категорії «Препарат для лікування захворювань печінки і жовчовивідних шляхів»
• Шампунь «Хігія» — Абсолютний Фаворит у категорії «Засіб від педикульозу»
Візин — Абсолютний Фаворит у категорії «Краплі для очей»
Табекс — Абсолютний Фаворит у категоріях «Препарат для лікування нікотинової залежності»
Панкреатин — Абсолютний Фаворит у категорії «Препарат, що сприяє кишковому травленню»
Хелпекс — Абсолютний Фаворит у категоріях «Препарат від застуди»
Мовекс — Абсолютний Фаворит у категорії «Препарат для лікування захворювань суглобів»
Урохолум — Абсолютний Фаворит у категорії «Препарат для лікування захворювань нирок та сечовивідних шляхів»
Тантум Верде — Абсолютний Фаворит у категорії «Препарат для лікування захворювань горла»
Колломак — Абсолютний Фаворит у категорії «Препарат для видалення бородавок і мозолів»
Бронхолітин — Фаворит Експертів у категорії «Препарат від кашлю»
Ундевіт — Фаворит Експертів у категорії «Вітамінний та мікроелементний препарат»
Атоксіл — Фаворит Експертів у категорії «Препарат від діареї» а також Фаворит Споживачів у категорії «Препарат для лікування кишкових інфекцій»
Цитеал — Фаворит Експертів у категорії «Антисептик, знезаражуючий засіб для обробки ран» а також Фаворит Успішних Людей у категорії «Антимікробний та антисептичний препарат, що застосовується в гінекології»
Ентерол — Фаворит Експертів у категорії «Препарат для лікування кишкових інфекцій»
Меновазан — Фаворит Експертів у категорії «Препарат зовнішнього застосування від болю в м’язах та суглобах»
Живокосту мазь — Фаворит Експертів у категорії «Препарат для лікування захворювань суглобів»
Алора — Фаворит Експертів у категоріях «Заспокійливий та седативний препарат»
Анзибел — Фаворит Експертів у категорії «Препарат для лікування захворювань горла»
Макмірор Комплекс — Фаворит Експертів у категорії «Антимікробний та антисептичний препарат, що застосовується в гінекології»
Віпросал В — Фаворит Успішних Людей у категорії «Препарат зовнішнього застосування від болю в м’язах та суглобах»
Флеботон — Фаворит Успішних Людей у категоріях «Антиварикозний препарат»
Трібестан — Фаворит Успішних Людей у категорії «Препарат для покращення репродуктивної функції та лікування розладів ерекції»
Мікролакс — Фаворит Успішних Людей у категоріях «Препарат від запору»
Нікоретте — Фаворит Успішних Людей у категорії «Препарат для лікування нікотинової залежності»
Ергокальциферол — Фаворит Успішних Людей у категорії «Препарат для зміцнення кісток»
Еліміналь гель — Фаворит Успішних Людей у категорії «Препарат для лікування дисбактеріозу кишечнику»
Вазавітал — Фаворит Успішних Людей у категорії «Препарат для поліпшення мозкового кровообігу, пам’яті, слуху та зору»
Артифлекс — Фаворит Успішних Людей у категорії «Препарат для лікування захворювань суглобів»
Гемороль — Фаворит Успішних Людей у категорії «Препарат від геморою»
Кардонат — Фаворит Успішних Людей у категорії «Комплекс вітамінів групи B з амінокислотами»
Пікосен — Фаворит Споживачів у категорії «Препарат від запору»
Гедерин Плющ — Фаворит Споживачів у категорії «Препарат від кашлю»

НУТРІЦЕВТИЧНІ ЗАСОБИ ТА БАДИ
Wowdetox — Фаворит Експертів у категорії «Детокс програма»

БУДІВНИЦТВО
Śnieżka — Абсолютний Фаворит у категорії «Фарба»
REHAU — Абсолютний Фаворит у категорії «Профілі для металопластикових вікон»

ТЕХНІКА ДЛЯ ДОМУ
Electrolux — Фаворит Експертів у категорії «Пральна машина»

ВБУДОВАНА КУХОННА ТЕХНІКА
Electrolux — Абсолютний Фаворит у категоріях «Індукційна плита» та «Духова шафа»

КЛІМАТИЧНА ТЕХНІКА
Ergo — Фаворит Успішних Людей у категорії «Зволожувач повітря»
UDEN-S — Фаворит Споживачів у категорії «Обігрівач»

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ
ANSWEAR.ua — Абсолютний Фаворит у категорії «Інтернет-магазин одягу»
DiaDemaGrand — Абсолютний Фаворит у категорії «Інтернет-магазин біжутерії, прикрас та аксесуарів»
Pampik — Абсолютний Фаворит у категорії «Інтернет-магазин дитячих товарів»
Gold.ua — Фаворит Експертів у категорії «Ювелірний інтернет-магазин»

ІНТЕРНЕТ-СЕРВІСИ
Покупон — Абсолютний Фаворит у категорії «Купонний сервіс»
Busfor — Абсолютний Фаворит у категорії «Сервіс з продажу квитків на автобуси»
Gismeteo — Абсолютний Фаворит у категорії «Сервіс прогнозу погоди»

ПОСЛУГИ
MedicaLaser — Абсолютний Фаворит у категорії «Обладнання для лазерної та апаратної косметології»
Microcredit — Абсолютний Фаворит у категорії «Програма швидкого готівкового мікрокредитування»

ЖИТТЯ МІСТА
SOCAR — Абсолютний Фаворит у категорії «Автозаправка»
BogushTime — Абсолютний Фаворит у категорії «Тренінгова компанія»
Just Beer Bar — Фаворит Експертів у категорії «Пивний паб»

ЗАКЛАДИ КРАСИ ТА ЗДОРОВ’Я
Bless Beauty House — Абсолютний Фаворит у категорії «Салон краси»
Batigoz — Абсолютний Фаворит у категорії «Офтальмологічний центр»
Люменіс — Фаворит Успішних Людей у категорії «Лазерна косметологія»

МАГАЗИНИ, СУПЕРМАРКЕТИ, ТОРГОВЕЛЬНІ ЦЕНТРИ
Lavina Mall — Абсолютний Фаворит у категорії «Торгово-розважальний комплекс»
VOVK — Абсолютний Фаворит у категорії «Магазин жіночого одягу»
Благо — Абсолютний Фаворит у категорії «Ломбард»
Презента — Фаворит Експертів у категорії «Магазин подарунків»

ШОУ-БІЗНЕС
Андрій Бойко — Фаворит Експертів у номінації «Молодий талант року»
Illaria — Фаворит Експертів у номінації «Співачка року»
COCOS — Фаворит Успішних Людей у номінації «Жіночий гурт року»
Василіса Бойкова — Фаворит Успішних Людей у номінації «Молодий талант року»
Ніна Бойкова — Фаворит Інтернет-аудиторії в номінації «Молодий талант року»

ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Перший Діловий — Абсолютний Фаворит у категорії «Канал ділових новин»
Маркетинг и реклама — Абсолютний Фаворит у категорії «Видання про маркетинг і рекламу»
Мир Туризма — Абсолютний Фаворит у категорії «Видання про подорожі та туризм»
UAUA.info — Абсолютний Фаворит у категорії «Портал для дітей та батьків»
FOOD UA. Продукты Украины — Абсолютний Фаворит у категорії «Видання про продукти харчування»
Likar.info — Фаворит Експертів у категорії «Медичний портал»
Drinks+ — Фаворит Експертів у категорії «Видання про продукти харчування»
УРА-інформ — Фаворит Успішних Людей у категорії «Новинний портал»

Провів шоу-програму заходу популярний телеведучий Павло Костіцин.

Нагороди Фаворитам року вручали успішні та публічні люди, українські знаменитості. На XVI церемонії нагородження були помічені: продюсер Лала Цукерман, шеф-кухар і ведуча кулінарних шоу Ольга Дудчак, телеведучий і актор В’ячеслав Соломка, актор, музикант, співак і композитор Дмитро Гарбуз, продюсер Кенди Суперстар, керівник видавничого дому «Моріон» Ігорь Крячок, співачка Xena, дует Panteras: Лілія Кіш і Ольга Орлова, хореограф Сергій Костецький, співак Дмитрий Govor, креативний продюсер MOLA group и засновник онлайн-глянцю STARBOM Денис Путінцев, музикант і продюсер Неллі Погрібна, ведуча телеканалу М1 Емма Ді, Катерина Вареник, Руслан Корлиханов, Руслана Цахло та інші.

Пригощали успішних людей напоями брендів San Benedetto, Villa Krim і Prime.

До речі, в даний момент триває другий етап голосування за найкращі торгові марки вже поточного, 2019 року, тому поспішайте підтримати в голосуванні своїх персональних Фаворитів! Напевно у вас є улюблені торгові марки різних товарних категорій, якім ви надаєте перевагу в повсякденному виборі та які ви без коливань порекомендуєте своїм знайомим. Вибирайте в голосуванні найкращих, тих хто своєю діяльністю реально заслуговує на звання «Фаворит Успіху» та право називати себе найкращим, №1 у своїй сфері діяльності.

Найактивніші учасники голосування на FAVOR.com.ua, що вказали власні уподобання в 100 або більше номінаціях, отримають запрошення на наступну XVII церемонію нагородження Фаворитів Года, зможуть поринути в святкову атмосферу Успіху на наступному незабутньому шоу і на власні очі побачать лідерів України 2019 року, визнаних Фаворитами завдяки ВАШОМУ вибору!

Анонс події

XVI церемонія нагородження Фаворитів Року – лідерів рейтингу споживчих уподобань 2018 року

12 червня 2019 року в івент-холі Freedom (Київ) відбудеться XVI урочиста церемонія нагородження переможців українського рейтингу народних уподобань «Фаворити Успіху». Переможці рейтингу, найкращі і найрекомендованіші бренди України, були визначені в ході масштабного дослідження споживчих уподобань, яке проходило протягом усього минулого 2018 року.

Всі результати дослідження були опубліковані у вигляді рейтингів на сайті рейтингу «Фаворити Успіху», на www.FAVOR.com.ua. У масштабному опитуванні громадської думки, яке тривало протягом усього 2018 року з січня по грудень, свій вибір найкращих товарів та послуг вказали понад 40 тисяч жителів України. Рейтинги відображають рівень довіри до гравців ринку в понад 600 категоріях ринку народного споживання. Цифри та факти про дослідження.

На 16-й церемонії нагородження Фаворитів року будуть вручені нагороди більше сотні торговим маркам товарів та послуг, столичним закладам, ЗМІ, а також юним зіркам українського шоу-бізнесу. Крім отримання почесного трофея переможці отримають право на використання знаку «Фаворит Успіху – 2018» у своїй рекламі та в маркуванні. Медаль «Фаворит Успіху» має в Україні 16-річну історію. Для маркетологів вона є потужним рекомендаційним імперативом – інструментом для позиціонування бренду в статусі лідера ринку. Для покупців — стала надійним орієнтиром найкращого вибору, помічником у виборі найкращого, найбільш якісного і рекомендованого товару / послуги з безлічі варіантів пропозицій.

Нагороди вручатимуться переможцям в категоріях продуктів харчування і напоїв, побутових товарів, косметики, безрецептурних лікарських засобів, кліматичної та побутової техніки, брендам будівельних матеріалів, Інтернет-магазинам, торгових і розважальних столичним закладам, засобам масової інформації та, звичайно ж, найяскравішим молодим зіркам української сцени.

У шоу-програмі заходу виступлять нові зірки української сцени, переможниці рейтингу в блоці номінацій «шоу-бізнес»: співачки Illaria і Tayanna, юні таланти сестри Ніна і Василіса Бойкови, групи Selfy і COCOS.

Маркетинг-менеджер конкурсу «Фаворити Успіху» в Україні Людмила Пархоменко: «При вивченні споживчих уподобань конкурс намагається охопити буквально кожну категорію, кожну ринкову нішу. Ми вважаємо, що, якщо є якийсь товар або послуга, і є асортимент конкурентних пропозицій — значить можна визначити і найкраще з них. Значить можна на підставі численних відгуків та рекомендацій, скласти простий і прозорий рейтинг, який в результаті дозволить визначити рекомендацію №1 — найкращий вибір для покупця.»

Всі дані дослідження народних уподобань оброблені спеціалістами маркетингової дослідницької компанії InMind та підтверджені аудитом Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). Рейтинги гравців ринку в більш 600 ніж категорій товарів і послуг були зафіксовані станом на кінець минулого року і опубліковані у вільний доступ на FAVOR.com.ua.

Організатори з гордістю відзначають, що на відміну від ряду подібних заходів, рейтинги «Фаворитів Успіху» є повністю некомерційними і складаються по відношенню до всіх гравців ринку без винятку. Без будь-яких заявок на участь, незалежно від їх інтересу до участі в промо-заходах конкурсу або навіть до самої своєї присутності в даному рейтингу. Респонденти самостійно формують список учасників, рекомендуючи свої улюблені бренди, за які бажають проголосувати.

«Завдання конкурсу — дати максимально об’єктивну картину ринку споживчих товарів і послуг, а також ступеня довіри споживачів до гравців ринку, — прокоментував керівник конкурсу «Фаворити Успіху» Олексій Кузнєцов, — Це некомерційний рейтинг, тому результати публікуються у відкритий доступ, а переможці, №1 очевидні у кожній з шести сотень номінацій. Але на майбутній церемонії ми будемо віншувати і гаряче аплодувати тільки найкращим з найкращих — хто не тільки завоював серця і довіру українських споживачів, але й побажав розділити свій тріумф з громадськістю. Щоби таким чином подякувати лояльних споживачів за висловлене довіру та підкреслити винятковий статус торгової марки, якій люди віддають перевагу, вибирають і рекомендують в якості найкращого вибору.»

В даний час триває голосування за кращі торгові марки вже нинішнього, 2019 року. Кожен бажаючий може підтримати на сайті рейтингу своїх персональних Фаворитів. Найбільш активні респонденти отримують безкоштовні запрошення на шоу нагородження, де зможуть зануритися в святкову атмосферу Успіху і своїми очима побачити тріумф Фаворитів України, які заслужили нагороду завдяки народному визнанню і безпосередньо ВАШОМУ вибору!

Довідка

Конкурс «Фаворити Успіху» щорічно з 2003 року вивчає суспільні уподобання з метою визначення найкращих, найбільш затребуваних і рекомендованих торгових марок товарів та послуг, столичних закладів, а також найбільш яскравих нових талантів шоу-бізнесу.

До об’єктивності більшості рейтингів в України прийнято ставиться скептично, і для цього у людей є підстави. Самий красномовний показник об’єктивності рейтингу «Фаворитів Успіху» — це факт проходження подвійного аудиту результатів дослідження з боку авторитетних маркетингових дослідницьких компаній КМІС і InMind, які проводять ретельний аудит результатів і підтверджують повну відповідність дослідження заявленої методикою.

А без формальностей, 3 факти про Фаворитів Успіху:

1. Рейтинг є некомерційним, в ньому відсутній механізм заявок на участь. У рейтингу беруть участь всі гравці ринку без винятку, в тому числі й не зацікавлені в участі у ньому.

2. Результати дослідження завжди публічні та загальнодоступні на всіх етапах. Ними можна абсолютно вільно скористатися з будь-якою метою і без дозволу організаторів (хоча бажано з посиланням на дослідження, на джерело даних).

3. Всі учасники професійних журі представлені індивідуально та поіменно. Це справжні люди, діючі галузеві спеціалісти, які вказують свої реальні рекомендації найкращого вибору і які своїм чесним іменем гарантують об’єктивну і не ангажовану оцінку учасників.

В Інтернет-опитуванні конкурсу може взяти участь кожен бажаючий. Ви також можете підтримати своїх персональних Фаворитів і дати власні рекомендації щодо найкращого вибору на FAVOR.com.ua.

Хто: «Фаворити Успіху», конкурс

Де: Театрально-концертний комплекс Freedom Hall

Коли: 12 червня о 19:00

Адреса: Київ, вул. Кирилівська, 134
Телефон: +380 (44) 592-82-67(8)
Сайт: www.favor.com.ua
Ел. пошта: awarding2018@favor.com.ua


вгору