Розмістити подію →
Сьогодні 7 липня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Фестивалі, конкурси, шоуЗапорізька обл., Запоріжжя

Digital Job 2019 | Ярмарок вакансій

1–16 листопада 2019
Digital Job 2019 | Ярмарок вакансій

Digital Job повертається! Платформа для знайомства роботодавців та спеціалістів Ярмарок вакансій “Digital Job” відбудеться вже 16-го листопада, вже традиційно у Запорізькому обласному центрі молоді.

Наша мета – створити платформу для спілкування між роботодавцями, ІТ-спеціалістами і тими, хто хоче долучитися до однієї із найперспективніших українських галузей. Також на “Digital Job” тебе чекають різноманітні воркшопи, лекції від успішних ІТ-спеціалістів та багато іншого.

Однією із невід’ємних частин Digital Job є освітня частина – лекції, воркшопи, обговорення та багато інших цікавих активностей дозволяє зробити Ярмарок більш насиченим та цікавим для абсолютно різних відвідувачів.

Тож, команда організаторів “Digital Job 2019” запрошує усіх, кому є що розказати про новинки, лайфхаки та тенденції в розробці на будь-яких платформах, про неписані істини тестування або ж про те, як достукатися до своїх клієнтів, стати одним із 8 спікерів заходу.

Заповнюй форму та поділитися своїми знаннями та досвідом на Ярмарку Вакансій “Digital Job 2019”. Реєстрація спікерів за посиланням: https://forms.gle/tfXGJuGwqpeb7CjeA

Чекаємо на тебе 16-го листопада об 11:00 у Запорізькому обласному центрі молоді за адресою - місто Запоріжжя, вул.Патріотична,49.

Хто: ЗОЦМ

Де: Запоріжжя

Коли: 16 листопада 2019

Адреса: Патріотична 49
Телефон: (061) 233 71 58
Сайт: zapocm.com
Ел. пошта: zapocm@ukr.net


вгору