Розмістити подію →
Сьогодні 26 жовтня 2021 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Безкоштовні дитячі шоу-программи на "Даринку"

8–9 грудня 2018
Безкоштовні дитячі шоу-программи на "Даринку"

Вихідні на горизонті, а ви ще не спланували сімейний відпочинок? Маркет молл «Даринок» знає толк в цікавих розвагах і 8-9 грудня запрошує гостей на живу музику, виступи мімів, безкоштовні дитячі програми, а також смачний фуд-корт і приємний шопінг.

Щовихідних з 15:00 до 16:00 для дітвори проходять різноманітні циркові виступи, лялькові вистави, майстер-класи, а майстри аквагриму наносять будь-який малюнок, який тільки побажає малюк. Все це абсолютно безкоштовно на 3 поверсі в секторі «Малеча». Яскраві емоції гарантовані! Тим більше, що після шоу-програм можна полазити по канатній стежці в мотузковому парку «Лазалка», або ж в лабіринті дитячої кімнати «Тарзанія».

Поки діти відпочивають, дорослим також буде чим зайнятися. Мами оцінять широкий вибір магазинів з трендовими речами, а татусі - смачний вуличний фуд-корт, який пригощає м'ясом і овочами на грилі, картоплею фрі, узбецьким пловом, а також різноманітними напоями. Розважати гостей Маркет моллу протягом всіх вихідних будуть веселі міми та професійні музиканти.

Приходьте, чекаємо на Вас!

Детально ознайомитися з усіма активностями, розкладом та іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.

Хто: Маркет мол "Даринок"

Де: Маркет молл Даринок

Коли: 8 грудня

Адреса: Біломорська, 1
Телефон: (044) 461-88-13
Сайт: darynok.ua/ru


вгору