Розмістити подію →
‹ 
 ›
Сьогодні 15 серпня 2022 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Музичні батли в Маркет моллі «Даринок»

15–16 червня 2019
Музичні батли в Маркет моллі «Даринок»

15-16 червня в Маркет моллі «Даринок» пройдуть музичні батли. Учасниками стануть вокальні студії і, звичайно ж, усі бажаючі, пройшовши відбірковий тур за принципом «Караоке на Майдані». Досі співаєте тільки в душі? Саме час показати свої таланти і отримати за це грошовий приз! Крім того, автори пісень можуть представити власні композиції, які почують усі відвідувачі!

4 команди (три від вокальних студій і одна з присутніх гостей) зійдуться в батлах на 4-х етапах:
1) Самостійний вибір пісні
2) Українська пісня
3) Пісня наосліп (одна з 5 варіантів)
4) Суперфінал - одна пісня для всіх

У складі журі: зірковий гість, людина «з народу» і представник «Даринку». Саме це тріо виберуть переможця, оцінюючи кожного учасника за 5-бальною шкалою. А публіка зможе підтримати свого улюбленця, який забере приз глядацьких симпатій.

У призовому фонді: 1 місце – кубок і 1000 грн, троє наступних фіналістів і переможець глядацьких симпатій отримають по 500 грн.

Також у програмі вихідних: шоу танцюючої пружини (субота, 12:00-13:00), казка для дітлахів «Іванко» – історія про те, як добро завжди перемагає зло (неділя, 12:00-13:00), виступи музикантів й інтерактив від різнокольорових фйоків.

Варте уваги й дитяче батутне містечко Summer Park, яке розташувалось біля «Даринку». Для дітвори від 0 до 14 років тут представлено близько 10 зон розваг з батутами, гірками, атракціонами, спортивним майданчиком і водним футболом в надувному басейні. А оформлення в стилі тропіків дозволяє відчути себе на колоритних Гавайських островах.

Детально ознайомитись з усіма розвагами, розкладом та цінами в Summer Park можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.

Хто: Маркет молл "Даринок"

Де: Україна

Коли: 15-16 червня

Адреса: Україна
Телефон: (044) 461-88-13
Сайт: darynok.ua/ru


вгору