Розмістити подію →
Сьогодні 28 листопада 2023 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Відкриття дизайнерського "Сільпо" на Даринку

21 грудня 2019

Звіт про подію

21 грудня в маркет-моллі «Даринок» відбулося офіційне відкриття нового дизайнерського супермаркету «Сільпо» загальною площею 3000 кв. м. Авторський концептуальний дизайн магазину виконаний у стилі Великого Шовкового шляху. За задумом концепції, у супермаркеті гості здійснять подорож найекзотичнішим відрізком Великого Шовкового шляху — від Дуньхуа (Китай) до Самарканда (Узбекистан). Вони зможуть ніби пройти через пустелю, милуючись її безкрайніми піщаними просторами й оазами.

«Ми вибрали тему Великого Шовкового шляху, щоб показати гостям чарівний східний ринок із верблюдами, про який вони читали в дитинстві в казках. На стінах ми зобразили сценки з ринкового життя, які підкреслюють цю історію та створюють особливу атмосферу. У нас, на ринку, продають не тільки звичайні речі, такі як шовк, коштовності, їжу, різні предмети, а й навіть міфічних тварин та чарівні речі», – пояснює маркетинг-директор «Сільпо» Катерина Огуряєва.
Основний інтер'єр торгового залу площею 1650,6 кв. м. виконано в пустельних кольорах, а на цьому тлі вирізняються яскраві плями-островки — великі тканинні барвисті шатра із відділами «Сільпо»: гастрономією та «Лавкою Традицій» із продукцією маленьких господарств, рибою і морепродуктами, власною кондитерською.

Такі зміни в складі пулу якірних орендарів Даринку є частиною комплексної стратегії розвитку маркет-моллу, який прагне відповідати світовим тенденціям і ставати більш привабливим для постійних і нових відвідувачів.

«Співпраця з таким серйозним гравцем українського ринку роздрібної торгівлі – це перш за все турбота про потреби відвідувачів Даринку. Адже новий магазин приваблює не тільки оригінальним зовнішнім виглядом, але й широким товарним асортиментом», – розповідає Єгор Верлооченко, генеральний директор маркет-моллу «Даринок».

Крім того, на 2020 рік заплановано низку інших реновацій на Даринку. По-перше, у середині маркет-моллу буде кардинально змінена зона фуд-корту, в межах якої з'являться зручні місця для відпочинку з м'якими диванами, а також величезний вибір операторів смачної їжі. По-друге, планується відкриття магазинів всесвітньо відомих міжнародних брендів та створення масштабної зони розваг для дітей.

Маркет-молл «Даринок» — унікальний торговий об'єкт, який представляє собою симбіоз сучасного торгового центру і традиційного ринку. Кількість орендарів - 3,5 тис. суб’єктів. На площі в 68 000 кв. м. розташовані зали одягу, аксесуарів та взуття, весільна галерея, 2 поверхи меблів та дитячих товарів, найбільший в Києві сектор виробів зі шкіри та хутра. До послуг відвідувачів – розвинена інфраструктура: кафе, банківські відділення, пункти обміну валют, майстерні для ремонту одягу, взуття, ювелірних виробів, хімчистка, ігрова кімната для дітей і безкоштовна парковка на 1600 машиномісць.

«Сільпо» — одна з найбільших в Україні мереж супермаркетів в Україні. Більше п’яти років тому ритейлер почав розробляти концептуальний дизайн для окремих супермаркетів, а в 2018 році поширив експеримент на всю мережу. Тепер кожен новий «Сільпо» має тематичне оформлення. Крім того, діє програма оновлення дизайну й концепції тих магазинів, що вже працюють. У мережі є супермаркети, зокрема, в таких стилях: Всесвіт Мавки, Ван Гог, музичний, спортивний, стародавня друкарня, яхт-клуб або морський порт, азіатська та японська культура, Дикий Захід, є магазин із написами клінгонською мовою (вигаданою мовою серіалу «Зоряний шлях») та рок-зірками тощо. Станом на 21.12.2019 торговельна мережа нараховує 255 супермаркетів, зокрема, й чотири делікатес-маркети Le Silpo.

Анонс події

Відкриття дизайнерського "Сільпо" на Даринку

21 грудня в маркет-моллі «Даринок» відбудеться офіційне відкриття нового дизайнерського супермаркету «Сільпо» загальною площею 3000 кв. м. Авторський концептуальний дизайн магазину виконаний у стилі Великого Шовкового шляху. За задумом концепції, у супермаркеті гості здійснять подорож найекзотичнішим відрізком Великого Шовкового шляху — від Дуньхуа (Китай) до Самарканда (Узбекистан). Вони зможуть ніби пройти через пустелю, милуючись її безкрайніми піщаними просторами й оазами.

Хто: Маркет молл "Даринок"

Де: Україна

Коли: 21 грудня

Адреса: Україна
Телефон: (044) 461-88-13
Сайт: darynok.ua/ru


вгору