Розмістити подію →
Сьогодні 28 листопада 2023 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Соціальні подіїКиївська обл., Київ

У маркет молі "Даринок" провели протипожежні навчання

26 червня 2018

26 червня маркет мол «Даринок», за підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій в місті Києві, провів пожежно-тактичні навчання і відпрацював ліквідацію умовної пожежі.

Метою заходу було повномасштабне випробування системи оповіщення, пожежної сигналізації, пожежогасіння, димовідведення, блокування приміщення, відпрацювання процесу евакуації людей і взаємодії з міськими службами МНС.

Було задіяно 5 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 20 людей особового складу.

За тактичним сценарієм, в 3-х поверховому корпусі торгового центру відбулося задимлення. Будівля обладнана автоматичною системою оповіщення, пожежною сигналізацією, димовідведенням.
Після оголошення пожежної тривоги було кілька етапів рятувальної операції: евакуація персоналу і відвідувачів, локалізація надзвичайної ситуації від інших приміщень ТРЦ за допомогою закриття пожежних воріт і пожежних штор (ролет), відключення світла, зупинка ліфтів і ескалаторів. За сценарієм частина людей залишилася на даху.

«Висотність - це завжди підвищена небезпека, - говорить Сергій Кравцов, відповідальний за проведення навчань. - Тому, за легендою передбачається, що сталося задимлення другого поверху. При евакуації людей з приміщення умовно допускаємо, що на третьому поверсі, можливо, залишилися ще люди, відсічені осередком займання.

Служби повинні зробити евакуацію людей з даху, куди вони піднялися в пошуках порятунку: задіюються спеціальні евакуаційні виходи, пройдуть випробування так звані «сухотруби», якими подається вода на дах. Метою навчання є не красива картинка, а пошук «вузьких місць» і їх усунення».

Щорічно маркет мол «Даринок» відвідують близько 11 млн чоловік. Безпека і комфорт відвідувачів - пріоритетні завдання торгового центру. Подібні навчання спрямовані на відпрацювання чіткості і узгодженості всіх рятувальних служб. У разі справжньої надзвичайної ситуації відділи забезпечення безпеки повинні бути готовими швидко і злагоджено реагувати, щоб не допустити трагічних наслідків.

Хто: Маркет мол "Даринок"

Де: Маркет мол "Даринок"

Коли: 26 червня

Адреса: Біломорська, 1
Телефон: (044) 461-88-13
Сайт: www.darynok.ua


вгору