Розмістити подію →
Сьогодні 1 грудня 2023 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Соціальні подіїЗапорізька обл., Запоріжжя

Олайн-презентація результатів соціологічного дослідження щодо работоргівлі

26–31 липня 2020
Олайн-презентація результатів соціологічного дослідження щодо работоргівлі

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день не обходимо підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали постраждалими від цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.
З метою відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, Україна приєднується до цієї акції ініціативою Міністерства соціальної політики у співпраці з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та Координатором проектів ОБСЄ в Україні шляхом проведення 30 липня у всіх областях України інформаційної акції.

Акція має на меті поінформувати громадян про небезпеку потрапляння у ситуацію торгівлі людьми.
В м. Запоріжжя 30 липня 2020 року в приміщенні хаба «Платформа спільних дій» з 10:00 до 11:30 відбудеться онлайн-презентація результатів соціологічного дослідження ставлення жителів Запорізької області до проблеми торгівлі людьми, проведеного соціологічною компанією Independent Researching Group.
Реєстрація до участі за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfudSjfd_hjDddCzXfVYiBofKRnxocd2SPNHqEO0C-3uJAPVQ/viewform.
До участі у акції залучено державні та недержавні інституції: Департамент соціального захисту населення ЗОДА, Департамент освіти і науки ЗОДА, Служба у справах дітей ЗОДА, ГУНП України в Запорізькій області, Управління патрульної поліції в м. Запоріжжя, Управління державної міграційної служби України у Запорізькій області, Головне територіальне управління юстиції у запорізькій області, Запорізький обласний/міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Запорізькій обласний центр зайнятості, Регіональний центр з надання вторинної правової допомоги, Радник з питань ВПО, інші державі установи та громадські організації.
Акцію ініційовано громадською правозахисною організацією «Егіда Запоріжжя», яка є виконавчим партнером Агенції ООН по міграції (Міжнародної організації з міграції) та впроваджує діяльність в Запорізькій області щодо протидії торгівлі людьми, проведення превентивних заходів щодо формування навичок безпечної міграційної поведінки, надання допомоги особам, в т.ч. дітям, постраждалим від торгівлі людьми.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:
097-435-17-64, 095-245-30-88 Антоніна Шостак,
067-957-66-52, 050-807-66-30 Наталія Заїкіна

Хто: ГПО "Егіда-Запоріжжя"

Де: Україна

Коли: 30 липня 10:00

Адреса: Хаб "Платформа спільних дій"
Телефон: 050-807-66-30
Ел. пошта: egidazp@ukr.net


вгору