Розмістити подію →
Сьогодні 14 травня 2021 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

СпектакліКиївська обл., Київ

Спектакль "Love is..."

10 лютого 2019
Спектакль "Love is..."

Спектакль "Love is..." в Києві відбудеться 10 лютого 2019 р, 19:00, Національна музична академія України імені Петра Чайковського.

Як по особливому провести Свято всіх Закоханих ? Як зробити подарунок на День Закоханих так, щоб це було незабутньо та неповторно? Welcome to «LOVE IS»!!!

Ні, це не драма.

Натяк на комедію? АВЖЕЖ, але тільки для того, щоб бути з вами щирими….

Троє чоловіків. Кожен зі своєю пристрастю. Три історії, три глибоко сховані таємниці, три абсолютно різні погляди на тендітне питання, що бентежить всі епохи - відносини між чоловіком і жінкою.

Що відбувається у свідомості чоловіка, коли він дивиться на жінку? Коли закохується? Що його захоплює і дратує, а чого він зовсім не може зрозуміти ... Що значить жіноче: «Як ти так міг?» Або: «Коли ти мені, нарешті, подзвониш?»

Вистава «Love is…..» - це соковитий коктейль відвертих емоцій, чоловічий погляд на жінок, у всіх його абсурдних і смішних проявах, драма під маскою комедії, бо тільки так чоловіки можуть говорити відверто про свої почуття.

Це вистава, на котрій глядачі обіймаються, тримаються за руки, сміються, плачуть, ловлять «мурахів» по тілу, та саме головне розуміють, що таке «LOVE IS…..»

В ролях :
Богдан Адаменко
Іван Янченко
Сергій Аніпченко
Та красуні кабаре.

Адреса: вул. Городецького, 1–3/11, Київ


вгору