Розмістити подію →
Сьогодні 28 вересня 2021 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Концерт БГ та «Аквариум»

 
Концерт БГ та «Аквариум»

День Народження БГ в Києві нарешті відбудеться. Після перенесення дати та скасування попереднього шоу, Борис Борисович і його незмінно велика команда музикантів приїдуть до Києва. Як і планувалося, концерт Бориса Борисовича матиме назву одної з його пісень – «Двери Травы».

В 2017 «Аквариум» відсвяткували 45 років аншлаговим концертом в Києві. За ці роки гурт випустив десятки альбомів, зіграв тисячі концертів по всьому світу. Авторитет Бориса Борисовича у рок-н-ролі досяг космічного рівня ще років 20 тому.

Який сет-лист обере БГ на святкуванні свого Дня Народження в Києві – передбачити неможливо. Вони завжди неповторні, а перелік виконаних пісень відрізняється від попередніх. Але це буде тригодинне шоу, захоплива подорож на його і ваш зворотній бік реальності. Це неможливо пропустити.

Концерт відбудеться 20 червня 2019 о 19:00 та 21 червня 2019, також о 19:00 у Caribbean Club (Київ, ул. Симона Петлюри, 4). Вартість одного квитка становить від 790 до 3190 грн. Придбати квиток на 20 червня можна тут, а на 21 червня - тут.


Джерело: kyiv-online.net

Дивіться також


вгору