Розмістити подію →
Сьогодні 23 березня 2023 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

ТНМК з програмою «Симфо хіп-хоп»

 
ТНМК з програмою «Симфо хіп-хоп»

 За довгу кар’єру «Танок На Майдані Конґо» створили велику музичну спадщину. Гурт грав свої пісні у джазовій, фолковій та акустичній манерах. Але найважливішою частиною цієї спадщини виявилася програма «Симфо хіп-хоп».

Вперше ТНМК зіграли її в 2013 році разом з молодіжним академічним симфонічним оркестром Слобожанщина. Нетлінні треки Олега Фагота Михайлюти і Олександра Фоззі Сидоренко з епічним звучанням оркестру отримали в хорошому сенсі пафосний масштаб. Слухачам ця інтерпретація була конче необхідна – у 2014-му гостро не вистачало чогось свіжого.

На концерті Ви зможете провести не тільки літо, а й «Симфо хіп-хоп» у заслужену відпустку. Вона закінчиться тоді, коли музиканти того захочуть. Але перед цим – масштабна симфо-вечірка з купою сюрпризів і запрошених гостей, чиї імена ви дізнаєтеся зовсім скоро.

Концерт відбудеться 28 серпня 2019 о 20:00 у Арт-заводі «Платформа» (Київ, вул. Біломорська, 1). Варртість одного квитка від 590 до 1790 грн. Придбати квитки можна за посиланням на kiev.karabas.com.

Після «Симфо хіп-хоп» ТНМК візьмуться за нові експерименти. Але це вже зовсім інша історія..


Джерело: kyiv-online.net

Дивіться також


вгору