Розмістити подію →
Сьогодні 20 вересня 2021 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Концерт Midori

 
Концерт Midori

Всеукраїнський тур за участі скрипкової легенди Мідорі! Глибина, блиск, емоційність та неперевершена техніка! Улюблена всіма класика та твори сучасних українських композиторів.

Мідорі (повне ім’я Мідорі Ґото) – народилася в Японії. Почала грати на скрипці у три роки, в 11 підкорила Нью-Йоркську філармонію і вже понад 35 років їй аплодують стоячи найпрестижніші концертні зали світу.

Вона виступала з багатьма іншими симфонічними оркестрами Лондона, Чикаго, Бостона, Сан-Франциско, філармонічними оркестрами Берліна, Відня, Нью-Йорка, Лос-Анджелеса, Санкт-Петербурга. Співпрацювала з такими видатними музикантами, як Клаудіо Аббадо, Леонард Бернштейн, Крістоф Ешенбах, Марісс Янсонс, Пааво Ярві, Йо-Йо Ма, Сюзанна Мелккі, Менахем Преслер і Мстислав Ростропович.

У програмі – шедеври Людвіґа ван Бетховена, а також нові твори наших сучасників – Олега Безбородька та Івана Остаповича.

Мідорі – скрипка (США)
Орест Смовж – скрипка (Україна-США)

Програма

  • Олег Безбородько – Концерт для скрипки з оркестром
  • Іван Остапович – Пісні кохання для струнних
  • Людвіг ван Бетховен – Два романси для скрипки з оркестром
  • Людвіг ван Бетховен – Концерт для скрипки з оркестром Ре мажор

Концерт відбудеться 04 вересня 2019 о 19:00 у Будинку Звукозапису Українського Радіо (Київ, вул. Л. Первомайського, 5б). Придбати квиток можна за посиланням на concert.ua.


Джерело: kyiv-online.net

Дивіться також


вгору