Розмістити подію →
‹ 
 ›
Сьогодні 6 липня 2022 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Красиві і знамениті: хто з зірок так і не зміг знайти собі пару

 
Красиві і знамениті: хто з зірок так і не зміг знайти собі пару

У своїх інтерв'ю багаті та знамениті зазвичай говорять, що вибрали такий шлях самотності самі, а шанувальників переконують своєю широкою усмішкою, що ціком щасливі.

Про історії знаменитих, одиноких і зовсім не молодих жінок, які ніколи не були одружені і навряд чи будуть розповідає Сlutch.

Мірей Матьє, 72 роки

Легенда французька співачка, які не принесла сімейног щастя ні мініатюрна фігура,ані неймовірно красива посмішка талант. Звичайно, у Мірей були шанувальники, але ні з одним з них вона так і не пішла під вінець.

Чоловік, якого вона дуже любила, поставив її перед вибором, і попросив дати обіцянку, що після народження дитини зірка залишить роботу і повністю присвятити себе родині.

На такі жертви співачка не пішла.

Патрісія Каас, 51 рік


На піку своєї популярності в сім'ї Партриції трапилося нещастя – тяжко захворіла її мама. Це і змусило молоду виконавицю з головою зануритися в роботу.

Втім у неї було чимало коханців, яких вона ретельно приховувала. Про це пізніше сама розповідала в інтерв'ю.

У неї був роман з відомим французьким актором Аленом Делоном.

Втім сімейного щастя їй так і не вдалося пізнати.

Кайлі Міноуг, 50 років


Майкл Хатенс, Полі Шором, Ленні Кравітц і Олівер Мартінес – ось ще не повний список її залицяльників. Втім як бачимо, знаменита співачка, розчарована стосунками з чоловіками, вирішила не присв'ячувати своє життя комусь із них.

Величезне розчарування Кайлі отримала після трирічного роману з фотомоделлю Джеймсом Гудінгом. І не дивлячись на те, що парі все-таки вдалося зберегти дружні стосунки – вона каже, що ця рана не заросте ніколи.

Шарліз Терон, 43 роки


Шарліз Терон входить в десятку найбільш оплачуваних зірок Голлівуду. Але, не дивлячись на славу та красу, це не зробило її щасливою.

У свої 43 зірка так жодного разу наважилась піти під вінець. А всі її гучні романи закінчувалися безуспішно.

Найбільш гучний роман Шарліз був з відомим актором Шоном Пенном. Втім після року стосунків усе розвалилось. А кілька років тому актриса усиновила двох чарівних дітей африканського походження і тепер вона вже не самотня.

Джерело: znaj.ua

Дивіться також


вгору