Розмістити подію →
Сьогодні 3 червня 2023 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Як відреагували на поширення хвороби у ЗСУ

 
Як відреагували на поширення хвороби у ЗСУ

Нова інформація про рекомендації для військових, як протидіяти поширенню коронавірусу. Зокрема, військові повинні дотримуватись гігієнічних вимог у службових приміщеннях, на робочих місцях, здійснювати постійно їхнє провітрювання, моніторити стан здоров’я особового складу. Про це повідомила ведуча Марина Леончук.

В штабі рекомендували обмеження проведення службових нарад та заходів колективної підготовки, дозволити окремим державним службовцям виконувати службові обов’язки за місцем проживання за умов дотримання державної таємниці, а також скасували відрядження за кордон.

"На даний час іде, я вважаю, велика інформаційна робота, в першу чергу, спрямована на те, щоб люди були ознайомлені, щоб люди знали, по-перше, шляхи передачі хвороби і як себе вбергти, в першу чергу. Також військова частина функціонує в штатному режимі, але є певний перелік запобіжних заходів, які спрямовані на те, щоб особовий склад не захворів.

В першу чергу, це обмеження пересування в громадському транспорті, обмежений вихід за територію частини, що стосується особливо курсантів. Йде тотальний медичний скрінінг військовослужбовців, які прибувають на підготовку до нас", - зазначий начальник медичної служби 199 навчального центру ЗСУ Сергій Архангельский.

Він зазначив, що основним профілактичним заходом є тримання дистанції у півтора-два метри між військовослужбовцями.

"Заборонено привітання рукостисканням. Перед заходом в їдальню всі військовослужбовці миють руки і обробляють дезінфекційним засобом. Далі він виходить після кожної роботи, він має повторювати ці дії. Точно так же у нас і в казармі, в спальному приміщенні ці всі речі працюють. І проведено велике заняття з медичними працівниками, з бойовими медиками підрозділів, а також з усім особовим складом", - додав Архангельський.

Джерело: prm.ua

Дивіться також


вгору