Розмістити подію →
‹ 
 ›
Сьогодні 25 липня 2024 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільно-політичні та культурні події в Україні

У Лубнах на Полтавщині відкрилася урбаністична арт-виставка, присвячена боротьбі України проти окупантів

 
У Лубнах на Полтавщині відкрилася виставка, присвячена боротьбі України проти окупантів

У Лубнах на Полтавщині у виробничому приміщенні модульних будинків Evo.House (Буд-Буд) відбулося відкриття урбаністичної арт-виставки робіт місцевих художників під назвою «Боротьба України проти окупантів». Захід проходив за сприяння благодійної організації Melek.

На виставці представлені роботи місцевих митців, волонтерів та активістів, що висвітлюють події вторгнення росії на територію України. Лише за один місяць втрати мирного населення досягли тисяч людей, вбивці не шкодують сім’ї, жінок, дітей та людей похилого віку. Багато житлових будинків, пам’яток архітектури, об`єктів промислової інфраструктури, міста й селища зруйновані. Залишилися без роботи мільйони людей.

Боротьба України проти окупантів та боротьба за свободу - це обов’язок кожного українця. Розвиток економіки країни та інновації – це надійний тил наших ЗСУ.

«У світлі останніх подій, дуже важливо забезпечити житлом біженців та тимчасово переміщених осіб, а також надати їм робочі місця. Саме це є першочерговими задачами для нашої команди» – говорить керівник компанії Evo.House (Буд-Буд) Сергій Корнієнко, організатор виставки.

Привітали усіх присутніх та висловили вдячність ініціаторам арт-виставки: Лубенський міський голова Олександр Петрович Грицаєнко та голова Лубенської районної військової адміністрації Сіряченко Сергій Миколайович. Зокрема мер міста відзначив необхідність виробництва житла для переселенців та забезпечення їх патріотичним робочим місцем.

Гості матимуть змогу переглянути роботи патріотичної тематики, познайомитися з художниками, відвідати виробництво інноваційних будинків компанії Evo.House, а також побачити реальний приклад того, як уже надаються робочі місця внутрішньо переміщеним особам на місцевому підприємстві. Завдяки цьому українці забезпечуватимуться інноваційним житлом.

Режим роботи урбаністичної арт-виставки «Боротьба України проти окупантів»: з 6-го до 30 квітня включно з 11:00 до 13:00 у виробничих приміщеннях компанії Evo.House (Буд-Буд).

Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=glnNkKlOYFs


Джерело: mydim.ua

Карпенко Микола

Дивіться такожвгору