Розмістити подію →
‹ 
 ›
Сьогодні 22 травня 2024 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Найкращі патріотичні пісні із п'яти альбомів: Віктор Винник і МЕРІ презентували новий альбом «Так, я з України»

 
Віктор Винник і МЕРІ презентували новий альбом «Так, я з України»

У 2016-му Віктор Винник і МЕРІ видали свою найвідомішу платівку під назвою «Я з України». Пісня «Я з України» одразу стала хітом і отримала широкий розголос та обговорення серед слухачів. У ній йшлося про ситуацію, яка склалась навколо української мови в нашій країні.

24 лютого 2022-го російська федерація розпочала повномасштабну війну проти нас. Ця дата розділила наше життя на до і після. Два місяці наша країна веде героїчну боротьбу за свою Незалежність з підступним ворогом. За цей час українські артисти створили багато нових пісень на воєнно-патріотичну тематику.

Віктор Винник і МЕРІ презентували новий альбом «Так, я з України» Але у творчості Віктора Винника і МЕРІ завжди були такі пісні. Тому музиканти ухвалили рішення видати збірку кращих соціально-патріотичних пісень за усі часи, тобто з п’яти офіційних альбомів. Серед вісімнадцяти треків, які вмістила ця платівка, є давні та улюблені пісні, такі як «Незнайомий мій брат», «Сестра», а також пісні, що були написані вже цієї весни, зокрема «рускій ваєнний карабль, йди на#уй».

Віктор Винник і МЕРІ презентували новий альбом «Так, я з України»

Новий альбом отримав назву «Так, я з України». В дизайні використано вже знайомий фірмовий напис і шрифт, але, на відміну від 2016-го, літеру «Z» замінено на українську «З» на фоні жовто-блакитної стрічки.

Варто зазначити, що шостий офіційний альбом від Віктора Винника і МЕРІ – це перший винятково цифровий реліз. Тобто платівку можна придбати на найпопулярніших музичних платформах, а от на фізичних носіях, таких, як CD, її представлено не буде.

Віктор Винник переконаний, що у такі важкі часи музика, яка здатна підіймати бойовий дух, потрібна як ніколи. Тому ми, кожен на своєму місці, зобов’язані робити усе задля нашої Перемоги. І ми переможемо. Слава Україні!

Посилання на альбом для завантаження:
iTunes - apple.co/3vIeBVN
YouTube Music - bit.ly/YT_Ukr
Spotify - spoti.fi/3OzcOuB
Deezer - bit.ly/D_Ukr
Amazon Music - amzn.to/3rNW2OO

Джерело: mydim.ua

Дивіться такожвгору