Розмістити подію →
‹ 
 ›
Сьогодні 24 червня 2024 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільно-політичні та культурні події в Україні

Співачка BIEHU презентує перший сольний трек “Моя країна”, який написала під час війни

 
Співачка BIEHU презентує перший сольний трек “Моя країна”

BIEHU - виконавиця, автор пісень, композитор - стрімко увірвалася до телеекранів усієї України, заспівавши разом із Даном Баланом на сцені шоу “Голос країни”. Її виступ вразив щирістю виконання не тільки іменитих суддів, але й всіх глядачів. Відео на пісню “Dragostea Din Tei” набрало більше 30 млн. переглядів - це найкращий показник “Голосу країни” взагалі.

Сьогодні BIEHU прем’єрить пісню “Моя країна”, яка народилася у воєнний час.

Першою сольною піснею мав би стати трек “Облиш”, прем'єра якого була запланована саме на 24 лютого, день, коли прогриміли перші вибухи.

Співачка BIEHU

І Катерина з Києва, де вона чекала на прем'єру та заплановані телеефіри, змушена була переїхати на Західну Україну. Тут співачка активно включилась до волонтерської діяльності і благодійних концертів, під час яких збиралися кошти на допомогу ЗСУ та для наших захисників.

Саме за час перебування на заході України співачка записала нову пісню. Проте Катерина BIEHU ніколи не думала, що почне писати пісні про війну. Вона пам'ятає, як її дідусь розповідав про важкі моменти воєнного часу.

Але сьогодні співачка заявляє світу: “Ми сильні, ми пройдем через це разом. Ніщо не зможе нас розбити і забрати нашу душу. Тому що це моя країна, вона у мене єдина, це моя нескінченна сила, моя гордість і моя творчість”.

Виконавиця щаслива, що саме ця пісня стане першою в її сольній кар'єрі, бо тут втілилися її думки про Україну, її відчуття, власний досвід, переживання, біль, радість: “Я справді щаслива, що саме з цієї пісні починається моя сольна кар'єра. Тому що пісня присвячена моїй країні - Україні. Сила духу і сміливість іти до своїх цілей та мрій - це те, що складає сутність українського народу, нашої країни, і саме це я втілила у пісні “Моя країна”.

Співачка BIEHU презентує перший сольний трек “Моя країна”

BIEHU “Моя країна” https://bfan.link/moya-krayina

Джерело: mydim.ua

Дивіться такожвгору