Пелих Ігор Дмитрович
Дата народження: 3 лютого 1974 року
Дата смерті: 8 травня 2009 року
Знак зодіаку: Водолій
Місце народження: місто Тернопіль
Ігор Пелих навчався у тернопільській середній школі № 18, залишився круглим сиротою, після 8-го класу школи закінчив професійно-технічне училище, де вивчився на майстра з ремонту взуття, якийсь час працював на фабриці.
1989 — взяв участь у створенні в Тернополі молодіжного самодіяльного товариства «Вертеп», потім належав до СНУМу, ще згодом — до УНА-УНСО. Займався вільною боротьбою.
1993–1998 — грав на бас-гітарі у рок-групі «Nameless», був організатором у Тернополі музичного фестивалю «Нівроку».
На Тернопільській обласній державній радіокомпанії створив і вів молодіжну музичну програму «Веселий Роджер», але через конфлікт з керівництвом перейшов разом з програмою на першу в місті FM-станцію Радіо «Тернопіль», де працював до 1998 р.
1998–1999 — ді-джей на «Радіо Столиці» (Київ).
З 1999 року — на телекомпанії «1+1», де разом з майбутньою дружиною Олександрою Лозинською (познайомилися в Інтернеті) вів програму «Не всі вдома».
1999–2004 — навчався в Інституті журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.
З 2000 року — адміністратор сайту каналу ICTV. Згодом став ведучим телепрограм «Галопом по Європах» (туристична програма, телеканал ICTV), «На свою голову» (міський квест, телеканал ICTV), «Таксі» (інтелектуальне шоу, телеканал Сіті), «Лабіринт» та продюсером. З 2005 року — засновник і генеральний продюсер студії «Роги і копита продакшн». З кінця 2008 року працював ведучим «ДСП-шоу» на радіо Europa Plus.
Лауреат премії «Телетріумф» (кращий ведучий розважальних програм на українському телебаченні) в 2003 році. Батько 3-х дітей.
Трагічно загинув 8 травня 2009 року близько 05:00 в ДТП у Києві, на проспекті Перемоги, 82. Водій авто, не дочекавшись приїзду ДАІ, зник з місця аварії. Прощання відбулося в приміщенні телеканалу ICTV. 10 травня 2009 року похований на Байковому кладовищі (ділянка № 33).
4 вересня 2009 року спеціальною премією від Національної Ради України з питань телебачення та радіомовлення був посмертно нагороджений премією «Телетріумф» за особливий внесок у розвиток українського телебачення.
В листопаді 2009 р. планувалося, що іменем Ігоря Пелиха назвуть вулицю в одному з нових кварталів його рідного міста Тернополя. Однак, згодом вирішили зробити якусь більш незвичайну пам`ятку, тому встановили так звану «Живу меморіальну таблицю».